ICF Žiemos koučingo akademija

Tradicinis ICF Lietuva renginys, skirtas koučingo bendruomenei.

Šį kartą – vėl dvi dienos, bet ne tik apie koučingą.

Pasižiūrėkime į tai šiek tiek plačiau.

Būdai ir metodai, kurie padeda augti, atrasti, pasiekti.
Įdomūs pranešėjai, gero kompanija, daug idėjų, patirties pasidalinimo ir tiesiog smagus laikas.

Detali programa dar tik ruošiama, bet jau žinoma, kad pranešimą skaitys šie savo srities profesionalai:

John Serrao – mūsų akademijos svečias iš Indijos. John – BTS Indija vadovas, kuris yra atsakingas, kad įmonė savo klientas pateiktų begales sprendimų, kaip pasiekti geriausius rezultatus ir būtų lyderis versle.
Ką galėsime iš jo išmokti? John’o patirtis gana įspūdinga ir savo trijų valandų pranešime jis pasidalins ne tik dalele Indijos kultūros, bet ir tuo, kuo Indijoje esantys koučingo specialistai gyvuoja bei, ką iš jų galėtų pasimokinti Lietuvos koučeriai.
Tai itin svarbios įžvalgos koučingo kompetencijų atžvilgiu. Pagridinė mūsų svečio tema: Kaip įprasminti patį svarbiausią – KLIENTĄ ir išsamiai atpažinti, KAS JIS tikrai yra kaip ASMENYBĖ.
John’o pranešimo kalba – anlgų.

Aurimas Vietrinas – profesionalus NLP treneris, kuriam koučingas taip pat yra neatsiejama tobulėjimo ir gyvenimo dalis. Jo patirtis bus įdomi ir koučingo specialistams ir tiems, kas domisi galimybe suderinti Koučingo ir NLP praktiką.
Aurimas yra praktikas, daugiau kaip 16 metų patirtį turintis įkvepiantis verslo vadybos konsultantas – treneris, lektorius, koučingo specialistas, strateginių ir kūrybinių sesijų moderuotojas, Lietuvos verslo konsultantų asociacijos (LVKA) narys.

Paulius Kovas – kapitonas. Kai jūra rami – tai laikina. Kai ji siaučia – tai laikina taip pat. Kaip visa tai suvaldyti savyje ir kaip išmokti būti savimi? Ar girdėjote, kad po Pauliaus paskaitų auditorija paprastai užtraukia Lietuvos himną? Kokių lyderystės paslapčių būtų galima išmokti iš tokio tipo pranešimo?
Akademijoje Paulius dalinsis mintimis apie suvaldymą savęs ir kitų, kurie yra šalia tavęs.
Kaip sutvardyti audras? Šiapus ir anapus laivo borto. Laikas, kai atrasime daug naujo.

Kristina Jakubaitytė–Revutienėorganizacijos vystymo specialistė, „Įkvepiančios lyderystės“ mokymo programos autorė, turinti 15 metų patirtį žmogiškųjų išteklių valdymo srityje. Šį kartą – apie dėmesingumą.
Dėmesingumo treniruotė tai – „šokis su savimi“. „Šoksime“ sinemalogijos diktuojamu ritmu. Sinemalogija – ontopsichologijos instrumentas, kuris remiasi kino filmų analize ontopsichologijoje priimtais interpretacijos principais: objekto funkcionalumas žmogui, veiksmo rezultatas, semantinis kriterijus, veiksmas, aplinka, personažai, jausmai. Dėmesingumo treniruotė tai –  refleksyvus ugdymo metodas pasireiškiantis per formą – simbolius, skatinantis kūrybinį mastymą ir savęs pažinimą.

Algirdas Toliatas – Lietuvos Policijos kapelionas. Gal gana keista matyti bažnyčios tarną koučingo bendruomenėj? 😉
Kuo tai susiję su koučingu? Algirdas pats tai ir papaskos.
Mūsų visų lauks įdomios įžvalgos iš dvasininko pusės. Koučingas Algirdui – nėra naujas ar svetimas dalykas. Ir tikrai iš jo išmoksime šį bei tą naujo.
Kalbėsime apie santykį, kurį sukuriam vienas su kitu.

Neuromokslų naujausi atradimai (pavyzdžiui, kaip veikia žmogaus sąmonė) sustiprina įsitikinimą, jog žmogus pats gali keisti save ir savo sveikatingumą. Be to, neuromokslų srities tyrimai įrodė, jog smegenų veikla žymiai labiau suaktyvėja, kai užduodamas klausimas, o ne tiesiogiai pateikiama informacija. Protinė veikla yra vidinis „pasakojimas“, kuomet sau viduje užduodame klausimus ir ieškome atsakymų apie mūsų socialinę aplinką. Šiuos vidinius klausimus gali „pasufleruoti“ ir koučingo specialistas.
Šias ir kitas įžvalgas paaiškins neuro mokslų daktaras, koučingo specialistas – Kęstutis Skauminas.

 

Registracija jau eina į pabaigą, tad suskubkite rezervuotis vietas.

Investicija:
ICF Nariams ir asocijuotiems ICF Lietuva nariams – 129 Eur
Ne ICF nariams – 169 Eur 

(įskaičiuota visa akademijos programa, kavos/arbatos pertraukėlės, maitinimas ir nakvynė Roko sodyboje)

Registracija: Paspaudus šią nuorodą.

Informacija: milana@icf.lt