Nauji metai – naujos idėjos, nauja energija

Nauji metai simbolizuoja naują pradžią, naujas galimybes, atverstą naują puslapį, į kurį mes galima pradėti rašyti tai, ką norime sukurti. Kad tai neliktų tik simboliška, ,,ICF Lietuva” valdyba vakar sėdo į automobilį ir išvažiavo visai dienai į posėdį, kad galėtų netrukdomai mąstyti, kurti ir planuoti. Mūsų dėmesio centre buvo pirmo ketvirčio renginiai bei valdybos narių užduotys.

Kas nutarta ir ko tikėtis pirmais šių metų mėnesiais?

Artėja Tarptautinė koučingo savaitė (vasario 5-11 dienomis), kuri jau vienuolika metų tradiciškai vyksta vasario antrą savaitę. Kas tai yra? Puiki galimybė populiarinti koučingą įvairiais būdais, kanalais ir šviesti tuos, kurie dar nieko arba tik labai mažai žino apie koučingą.

Kviečiame visus mūsų narius bei koučingu besidominčius sausio 19 d. 18 val. Trakų g. 9/1, 116 kab. (HAI) į susirinkimą, kurio metu suplanuosime ką ir kaip darysime vasario 5-11 dienomis. Tai galimybė ne tik prisidėti prie asociacijos veiklos, bet ir reklamuoti save bei koučingą Lietuvoje. Jei norite dalyvauti, registruokitės adresu kestutis@icf.lt

Mūsų tradicija tapo kasmet organizuoti vasaros bei žiemos metu kelių dienų koučingo akademiją, kurioje giliname savo koučingo žinias, dalinamės savo patirtimis, keliame filosofinius klausimus, į kuriuos ieškome ir filosofiškų ir praktiškų atsakymų ir linksminamės. Šiais metais Koučingo žiemos akademija vainikuos tarptautinę koučingo savaitę. Joje tikrai turėsime apie ką kalbėti, nes dėmesio centre bus svarbiausias koučingo elementas – santykiai koučingo metu. Manau, žinias, kurias gausite ten ir įžvalgas, atradimus, kurie gims ten, galėsite pritaikyti ne tik koučingo metu, bet ir kituose santykiuose, tebūnie tai profesiniai ar asmeniniai.

Žiemos akademijos metu taip pat bus sukurta erdvė ir galimybė kartu su jumis rengtis mūsų šių metų socialiniam projektui, kuris vadinasi ,,Laimė(k)!” Tik mūsų visų indėlis, sinergija pavers jį iš tiesų sėkmingu, visapusiškai naudingu ir didelę pridėtinę vertę turinčiu projektu.

Apie kitus renginius, kitas naujienas skaitykite kitą kartą.