ICF Lithuania mėnesinis susitikimas [balandžio mėn.]

Sveiki ICF  Lithuania nariai bei draugai,

Kviečiame jus į ICF narių mėnesinį susitikimą, kurio metu kalbėsime apie ICF narystės naują tvarką ir žaisime koučingo žaidimą „Points of You“, kartu su Povilu Petrausku. 

Renginio Informacija:
Vieta: Artis viešbutis, Liejyklos 11/23, Vilnius
Data: Balandžio 25 d., 2013
Laikas: 18:00 – 20:30

Registracija: milana@icf.lt
Renginio programa:
18:00 – 18:30 ICF narystės naujienos ir ateities planai, Rina Singh
18:30 – 20:00 Koučingo žaidimas „Points of you“, Povilas Petrauskas
20:00 – 20:30 Laisvas bendravimas ir naujų narių registracija

Renginio kaina: 20 Lt
ICF nariams nemokamai.

Dalyvaujantys šiame susitikime gaus 1,5 CCEU (Continuing Coaching Education Hours). Tai yra oficialiai pripažįstamos koučingo specialisto mokymosi valandos, kurios įtraukiamos į ICF patvirtintų mokymosi valandų skaičių.

Kas yra „Points of You“? Tai veiksminga bei pasaulyje populiari priemonė pagerinti  žmonių tarpusavio bendravimą bei savęs pažinimą. Jis pritaikytas tiek pavieniams asmenims, tiek profesionalams, tiek verslo grupėms.  „Points of You“ susideda iš 65 gyvenimiškų, visus paliečiančių temų. Kiekvieną iš jų pristato kortelė su nuotrauka, citata, trumpa istorija bei mąstymą stimuliuojanti užklausa. Šių tekstinių bei vizualinių elementų sąsaja įgalina dalyvius įsigilinti į svarbias kasdienes problemas ar klausimus bei leidžia laisvai generuoti naujas idėjas bei požiūrius, aplenkiant įsisenėjusias nuomones bei šabloniškus problemų sprendimus. „MINTIS – JAUSMAS – VEIKSMAS“ –  praktinėje sesijoje bus koncentruojamasi į tai, ką galvojame, kokius jausmus tos mintys sukelia ir kokius veiksmus atliekame, kad vėl galėtume jausti ir naujai galvoti. Tokią aplinką sukuriame dėl to, kad kiekvienas nori išspręsti sau labiausiai rūpimus klausimus, o padėdami sau, padedame ir kitiems. Daugiau informacijos rasite čia.

Artimiausios ICF Lietuva renginių datos:

Gegužės 25-26 dienomis Vasaros Koučingo Akademija su užsienio svečiais Tatiana Bachkirova (UK) bei Sam Magill (USA).