Koučingas

Tarptautinė koučingo federacija koučingą apibūdina kaip kūrybingą procesą su klientais, išprovokuojantį mąstymą ir skatinantį klientus pilnai išnaudoti savo asmeninį ir profesinį potencialą. Koučingas yra išskirtinis procesas, kuris labai skiriasi nuo psichoterapijos, konsultavimo, mentorystės ir mokymų. Žmonės, kurie naudojasi koučingu, sugeba pažiūrėti į iššūkius ir galimybes iš visai kitokios perspektyvos. Jie tobulina mąstymo ir sprendimų priėmimo gebėjimus, gerina tarpasmeninius santykius bei išsiugdo pasitikėjimą savimi. Tokie žmonės tikrai gali tinkamai atlikti savo vaidmenį asmeniniame gyvenime ir darbe.

Tarptautinė koučingo federacija (TKF) yra lyderė pasaulyje, vienijanti  daugiau nei  18000 narių  iš daugiau nei 100 šalių, pasiryžusi pakelti koučingo profesiją į tikrai aukštą lygį. TKF kelia aukštus etikos reikalavimus, suteikia kvalifikacijos pažymėjimus ir palaiko kvalifikuotų koučingo specialistų bendradarbiavimą visame pasaulyje.

TKF yra vienintėlė organizacija, suteikianti visame pasaulyje pripažįstamą kvalifikaciją.  kurią jau turi daugiau nei 8000 akredituotų koučingo specialistų, dirbančių įvairiose šalyse.

Daugiau informacijos apie tai, kaip tapti tokiu koučingo specialistu arba kaip susirasti koučingo specialistą, turintį TKF suteiktą kvalifikaciją, galite rasti adresu www.coachfederation.org

ICF Etikos kodeksas

Pagrindinės koučingo specialistų kompetencijos pagal ICF strandartus