Koučingo specialistai

ICF Lietuva narių sąrašas (abėcėlės tvarka):

 

dr. Aistė Dromantaitė, ACC
Tel. nr.: +370 650 42567
El.p.: aiste@icf.lt

Alma Čenkuvienė, ACC, CPCC
Tel. nr.: +370 620 67660
El.p.: acenkuviene@gmail.com

Asta Blažinskienė
Tel. nr.: +370 614 69602
El.p.: asta.blazinskiene@gmail.com

Ben Harvey
„Growing Talent“, Vilnius
Tel. nr.: +370 698 48896
El.p.: ben@growingtalent.eu

Božena Šukienė
Lithuanian University of Educational Sciences, Vilnius
Tel. nr.: +370 699 80089
El.p.: bozenasukiene@yahoo.com

Dovilė Valantiejienė
Tel. nr.: +370 601 81269
El.p.: D.kiburyte@gmail.com

Giedre Ciemnolonskė
Tel. nr.: +370 652 65667
El.p.: giedre.ciemnolonske@gmail.com

Ignas Genys
Tel. nr.: +370 640 34568
El.p.: ignas@coachingenious.com

Leda Turai-Petrauskienė, MCC
L-CON Global“, Vilnius
Tel. nr.: +370 687 93173
El.p.: leda.turai@lconglobal.com

Lina Stankevičienė-Pietarė, PCC
„TMD partners“, Vilnius
Tel. nr.: +370 618 71733
El.p.: lina.stankeviciene-pietare@tmd.lt

Marijus Kvilis
Tel. nr.: +370 684 80801
El.p.: marijus.kvilis@gmail.com

Orinta Žvirzdinė
Tel. nr.: +370 687 99910
El.p.: zvirzdine@gmail.com

Paulius Ratė, PCC
Profesionalų aljansas“, Kaunas
Tel. nr.: +370 613 10618
El.p.: paulius.rate@gmail.com

Povilas Petrauskas, ACC
Baltijos koučingo centras“, Vilnius
Tel. nr.: +370 618 66888
El.p.: povilas@koucingocentras.lt

Rasa Katilienė
Tel. nr.: +370 698 11667
El.p.: rasa@katiliene.eu

Renata Radžiūnė
HR Guide“, Vilnius
Tel. nr.: +370 687 10601 (+370 687 10601)
El.p.: renata@hrguide.lt

Rimas Petrauskas, ACC
L-CON Global“, Vilnius
Tel. nr.: +370 682 11414
El.p.: rimas.petrauskas@lconglobal.com

Rolandas Juraitis
Profesionalų aljansas“, Kaunas
Tel. nr.: +370 698 37003
El.p.: rolandas@icf.lt

Sandra Stankevičienė, PCC
„TMD partneriai“, Vilnius
Tel. nr.: +370 618 71744
El.p.: sandra.stankeviciene@tmd.lt

Žana Janet Dragunova
„Grow People“, Klaipėda
Tel. nr. +370 606 84646
El. p.: janet@growpeople.lt

Koučingo specialistai pripažįsta ir laikosi Etikos kodekso.

Kaip tapti ICF Lithuania asociacijos nariu?

Asociacijos ICF Lietuva nariu tampama įstojus į ICF Global. Tai atliekama elektroniniu būdu, užpildant anketą ir sumokant nario mokestį. Instrukcija, kaip tą padaryti, yra čia.

Visais narystės klausimais galite kreiptis į Rolandą Juraitį: rolandas@icf.lt 

Asociacijos nariai nemokamai dalyvauja kasmėnesiniuose susitikimuose, gauna nuolaidas į asociacijos renginius, pvz. vasaros ir žiemos koučingo akademijas, konferencijas, mokymus ir kt. Sumokėtas ICF Global nario mokestis didžiąja dalimi atsiperka dalyvaujant ICF Lietuva renginiuose.

Kaip tapti koučingo specialistu?
Koučingo mokyklos Lietuvoje