Koučingo specialistai

ICF Lietuva narių sąrašas (abėcėlės tvarka):

 

Aistė Dromantaitė, dr.
Sprendimu.link
Vilnius, LT-08453
Tel. nr.: +370 650 42567
El.p.: aiste.dromantaite@gmail.com, info@sprendimu.link

Alma Čenkuvienė
Vilnius, LT-01134
Tel. nr.: +370 620 67660
El.p.: acenkuviene@gmail.com

Asta Blažinskienė
Vilnius, LT-27128
Tel. nr.: +370 614 69602
El.p.: asta.blazinskiene@gmail.com

Ben Harvey
Growing Talent
Vilnius, LT-01014
Tel. nr.: +370 698 48896
El.p.: ben@growingtalent.eu

Božena Šukienė
Lithuanian University of Educational Sciences
Vilnius, LT-84000
Phone: 69980089
El.p.: bozenasukiene@yahoo.com

Dovilė Valantiejienė
Kaunas, LT-50250
Tel. nr.: +370 601 81269
El.p.: D.kiburyte@gmail.com

Giedre Ciemnolonskė
Vilnius
Tel. nr.: +370 652 65667
El.p.: giedre.ciemnolonske@gmail.com

Ignas Genys
Vilnius, LT-08123
Tel. nr.: +370 640 34568
El.p.: ignas@coachingenious.com

Leda Turai-Petrauskienė, MCC
L-CON Global
Vilnius, LT-10238
Tel. nr.: +370 687 93173
El.p.: leda.turai@lconglobal.com

Lina Stankevičienė-Pietarė, PCC
TMD partners
Vilnius, LT-09308
Tel. nr.: +370 618 71733
El.p.: lina.stankeviciene-pietare@tmd.lt

Marijus Kvilis
Kaunas, LT-45287
Tel. nr.: +370 684 80801
El.p.: marijus.kvilis@gmail.com

Orinta Žvirzdinė
Vilnius, LT-10312
Tel. nr.: +370 687 99910
El.p.: zvirzdine@gmail.com

Paulius Ratė, PCC
Profesionalų aljansas
Kauno r. sav., LT-54359
Tel. nr.: +370 613 10618
El.p.: paulius.rate@gmail.com

Povilas Petrauskas, ACC
Baltijos koučingo centras
Vilnius, LT-07130
Tel. nr.: +370 618 66888
El.p.: povilas@koucingocentras.lt

Rasa Katilienė
Vilnius, 04124
Tel. nr.: +370 698 11667
El.p.: rasa@katiliene.eu

Renata Radžiūnė
HR Guide
Vilnius, LT-09300
Tel. nr.: + 370 687 10601 (+370 687 10601)
El.p.: renata@hrguide.lt

Rimas Petrauskas, ACC
L-CON Global
Vilnius, LT-10238
Tel. nr.: +370 682 11414
El.p.: rimas.petrauskas@lconglobal.com

Rolandas Juraitis
Profesionalų aljansas
Kaunas, LT-45566
Tel. nr.: +370 698 37003
El.p.: rolandas@icf.lt

Sandra Stankevičienė, PCC
TMD partneriai
Vilnius, LT-09308
Tel. nr.: +370 618 71744
El.p.: sandra.stankeviciene@tmd.lt

Žana Janet Dragunova
Grow People
Klaipėda, LT-92306
Tel. nr. +370 606 84646
El. p.: janet@growpeople.lt

Koučingo specialistai pripažįsta ir laikosi Etikos kodekso.

Kaip tapti ICF Lithuania asociacijos nariu?

Asociacijos ICF Lietuva nariu tampama įstojus į ICF Global. Tai atliekama elektroniniu būdu, užpildant anketą ir sumokant nario mokestį. Instrukcija, kaip tą padaryti, yra čia.

Visais narystės klausimais galite kreiptis į Rolandą Juraitį: rolandas@icf.lt 

Asociacijos nariai nemokamai dalyvauja kasmėnesiniuose susitikimuose, gauna nuolaidas į asociacijos renginius, pvz. vasaros ir žiemos koučingo akademijas, konferencijas, mokymus ir kt. Sumokėtas ICF Global nario mokestis didžiąja dalimi atsiperka dalyvaujant ICF Lietuva renginiuose.

Kaip tapti koučingo specialistu?
Koučingo mokyklos Lietuvoje