Koučingo specialistai

ICF Lietuva narių sąrašas (abėcėlės tvarka):

 

Aistė Dromantaitė, dr.
Sprendimu.link
Vilnius, LT-08453
Tel. nr.: +370 650 42567
El.p.: aiste.dromantaite@gmail.com, info@sprendimu.link

Ben Harvey
Growing Talent
Vilnius, LT-01014
Tel. nr.: +370 698 48896
El.p.: ben@growingtalent.eu

Dovilė Valantiejienė
Kaunas, LT-50250
Tel. nr.: +370 601 81269
El.p.: D.kiburyte@gmail.com

Ignas Genys
Vilnius, LT-08123
Tel. nr.: +370 640 34568
El.p.: ignas@coachingenious.com

Renata Radžiūnė
HR Guide
Vilnius, LT-09300
Tel. nr.: + 370 687 10601 (+370 687 10601)
El.p.: renata@hrguide.lt

Leda Turai-Petrauskienė, MCC
L-CON Global
Vilnius, LT-10238
Tel. nr.: +370 687 93173
El.p.: leda.turai@lconglobal.com

Lina Stankevičienė-Pietarė
TMD partners
Vilnius, LT-09308
Tel. nr.: +370 618 71733
El.p.: lina.stankeviciene-pietare@tmd.lt

Marijus Kvilis
Kaunas, LT-45287
Tel. nr.: +370 684 80801
El.p.: marijus.kvilis@gmail.com

Orinta Žvirzdinė
Vilnius, LT-10312
Tel. nr.: +370 687 99910
El.p.: zvirzdine@gmail.com

Paulius Ratė, PCC
UAB „Profesionalų aljansas“
Kauno r. sav., LT-54359
Tel. nr.: +370 613 10618
El.p.: paulius.rate@gmail.com

Povilas Petrauskas, ACC
Baltijos koučingo centras
Vilnius, LT07130
Tel. nr.: +370 618 66888
El.p.: povilas@koucingocentras.lt

Rimas Petrauskas
L-CON Global
Vilnius, LT10238
Tel. nr.: +370 682 11414
El.p.: rimas.petrauskas@lconglobal.com

Rolandas Juraitis
UAB „Profesionalų aljansas“
Kaunas, LT-45566
Tel. nr.: +370 698 37003
El.p.: rolandas@icf.lt

Sandra Stankevičienė
TMD partneriai
Vilnius, LT-09308
Tel. nr.: +370 618 71744
El.p.: sandra.stankeviciene@tmd.lt

Žana Janet Dragunova
Grow People, JSC
Klaipėda, LT-92306
Tel. nr. +370 606 84646
El. p.: janet@growpeople.lt

Koučingo specialistai pripažįsta ir laikosi Etikos kodekso.

Kaip tapti ICF Lithuania asociacijos nariu?

Asociacijos ICF Lietuva nariu tampama įstojus į ICF Global. Tai atliekama elektroniniu būdu, užpildant anketą ir sumokant nario mokestį. Instrukcija, kaip tą padaryti, yra čia.

Visais narystės klausimais galite kreiptis į Rolandą Juraitį: rolandas@icf.lt

Asociacijos nariai nemokamai dalyvauja kasmėnesiniuose susitikimuose, gauna nuolaidas į asociacijos renginius, pvz. vasaros ir žiemos koučingo akademijas, konferencijas, mokymus ir kt. Sumokėtas ICF Global nario mokestis didžiąja dalimi atsiperka dalyvaujant ICF Lietuva renginiuose.

Kaip tapti koučingo specialistu?

Koučingo specialistus ruošia tam skirtos mokyklos ir kursai. Yra 3 tipų ICF aprobuotos koučingo specialistų ruošimo programos:

  • ACTP (Accredited Coach Training Programs) – programa, apimanti visą koučingo specialistų kompetencijų spektrą ir Etikos kodeksą. Tik ši programa ruošia akredituotus specialistus. Į programą įtrauktas egzaminas, todėl ICF akreditacija gaunama pateikus atitinkamus dokumentus ir ataskaitas apie atliktą praktiką.
  • ACSTH (Approved Coach Specific Training Hours) – programa, apimanti dalį kompetencijų ir Etikos kodeksą. Akreditacijai gauti renkamasi „portfolio“ būdas, laikomas egzaminas.
  • CCE (Continuing Coach Education) – tęstiniai koučingo specialistų mokymai, reikalingi atnaujinti  narystę ir patvirtinti akreditaciją.

Daugiau informacijos – ICF Global tinklapyje.