Koučingo specialistai

ICF Lietuva narių sąrašas:

Žana Janet Dragunova
Grow People, JSC
Klaipėda, LT92306
Phone: +37060684646
E-mail: janet@growpeople.lt


dr. Aiste Dromantaite
Vilnius, LT08453
Phone: +370 650 42567
E-mail: aiste.dromantaite@gmail.com


Ignas Genys
Vilnius, LT08123
Phone: +370 640 34568
E-mail: ignas@coachingenious.com


Ben Harvey
Growing Talent
Vilnius, LT01014
Phone: +370 698 48896
E-mail: ben@growingtalent.eu


Rolandas Juraitis
Profesionalų aljansas,UAB, Corporate Coaching and Consulting
Kaunas, LT45566
Phone: +37069837003
E-mail: rolandas@icf.lt


Marijus Kvilis
Kaunas, LT45287
Phone: +370 684 80801
E-mail: marijus.kvilis@gmail.com


Povilas Petrauskas, ACC
Baltijos koucingo centras
Vilnius, LT07130
Phone: +37061866888
E-mail: povilas@koucingocentras.lt


Rimas Petrauskas
L-CON Global
Vilnius, LT10238
Phone: +37068211414
E-mail: rimas.petrauskas@lconglobal.com


Paulius Rate, PCC
Profesionalu aljansas, UAB
Kauno r. sav., LT54359
Phone: +370 613 10618
E-mail: paulius.rate@gmail.com


Leda Turai Petrauskiene, MA, MSC, Knight’s Cross of the Order of Merit
L-CON Global
Vilnius, LT10238
Phone: +370 687 93173
E-mail: leda.turai@lconglobal.com


Orinta Žvirzdinė
Vilnius, LT10312
Phone: +370 687 99910
E-mail: zvirzdine@gmail.com

Koučingo specialistai pripažįsta ir laikosi Etikos kodekso.

Kaip tapti ICF Lithuania asociacijos nariu?

Asociacijos ICF Lietuva nariu tampama įstojus į ICF Global. Tai atliekama elektroniniu būdu, užpildant anketą ir sumokant nario mokestį. Instrukcija, kaip tą padaryti, yra čia.

Visais narystės klausimais galite kreiptis į Rolandą Juraitį: rolandas@icf.lt

Asociacijos nariai nemokamai dalyvauja kasmėnesiniuose susitikimuose, gauna nuolaidas į asociacijos renginius, pvz. vasaros ir žiemos koučingo akademijas, konferencijas, mokymus ir kt. Sumokėtas ICF Global nario mokestis didžiąja dalimi atsiperka dalyvaujant ICF Lietuva renginiuose.

Kaip tapti koučingo specialistu?

Koučingo specialistus ruošia tam skirtos mokyklos ir kursai. Yra 3 tipų ICF aprobuotos koučingo specialistų ruošimo programos:

  • ACTP (Accredited Coach Training Programs) – programa, apimanti visą koučingo specialistų kompetencijų spektrą ir Etikos kodeksą. Tik ši programa ruošia akredituotus specialistus. Į programą įtrauktas egzaminas, todėl ICF akreditacija gaunama pateikus atitinkamus dokumentus ir ataskaitas apie atliktą praktiką.
  • ACSTH (Approved Coach Specific Training Hours) – programa, apimanti dalį kompetencijų ir Etikos kodeksą. Akreditacijai gauti renkamasi „portfolio“ būdas, laikomas egzaminas.
  • CCE (Continuing Coach Education) – tęstiniai koučingo specialistų mokymai, reikalingi atnaujinti  narystę ir patvirtinti akreditaciją.

Daugiau informacijos – ICF Global tinklapyje.