ICF Koučingo specialistai Lietuvoje

ICF Lietuva narių sąrašas (abėcėlės tvarka):

doc. dr. Aistė Dromantaitė, ACC
Tel. nr.: +370 650 42567
El.p.: aiste@icf.lt

Alma Čenkuvienė, ACC, CPCC
Tel. nr.: +370 620 67660
El.p.: acenkuviene@gmail.com

Ala Minkevičienė, ACC
Tel. nr.: +370 662 20506
El.p.: ala.minkeviciene@gmail.com

Asta Blažinskienė
Tel. nr.: +370 614 69602
El.p.: asta.blazinskiene@gmail.com

Ben Harvey
Growing Talent
Phone: +370 698 48896
E-mail: ben@growingtalent.eu

Božena Šukienė, ACC
Tel. nr.: +370 699 80089
El.p.: bozenasukiene@yahoo.com

Danguolė Kraskauskienė, ACC
Tel. nr.: +370 685 05540
El.p.: danguole@metasaugti.lt

Dovilė Valantiejienė
Tel. nr.: +370 601 81269
El.p.: D.kiburyte@gmail.com

Džiuginta Gruodienė
Tel. nr.: +370 614 45555
El.p.: dziuginta.g@gmail.com

Gerda Asipavičienė
Tel. nr.: +370 611 84541
El.p.:
gerda@koucingoklubas.lt

Giedrė Ciemnolonskė
Tel. nr.: +370 652 65667
El.p.: giedre.ciemnolonske@gmail.com

Ieva Šabanė
Tel. nr.: +370 698 50200
El.p.: ieva.saban@gmail.com

Leda Turai-Petrauskienė, MCC
L-CON Global“, Vilnius
Tel. nr.: +370 687 93173
El.p.: leda.turai@lconglobal.com

Lina Stankevičienė-Pietarė, PCC
Tel. nr.: +370 618 71733
El.p.: lina.stankeviciene-pietare@mindset.lt

Marijus Kvilis
Tel. nr.: +370 684 80801
El.p.: marijus.kvilis@gmail.com

Monika Šliupienė
Tel. nr.: +370 646 98858
El.p.: monika@sliupiene.lt

Orinta Žvirzdinė
Tel. nr.: +370 687 99910
El.p.: zvirzdine@gmail.com

Paulius Ratė, PCC
Profesionalų aljansas“, Kaunas
Tel. nr.: +370 613 10618
El.p.: paulius.rate@gmail.com

Povilas Petrauskas, PCC
Baltijos koučingo centras“, Vilnius
Tel. nr.: +370 618 66888
El.p.: povilas@koucingocentras.lt

dr. Rasa Katilienė, ACC
Tel. nr.: +370 698 11667
El.p.: rasa@katiliene.eu

Renata Radžiūnė
HR Guide“, Vilnius
Tel. nr.: +370 687 10601
El.p.: renata@hrguide.lt

Rimas Petrauskas, ACC
L-CON Global“, Vilnius
Tel. nr.: +370 682 11414
El.p.: rimas.petrauskas@lconglobal.com

Sandra Stankevičienė, PCC
Phone: +370 618 71744
E-mail: sandra.stankeviciene@tmd.lt

Vita Sinicienė, PCC
Tel. nr. +370 687 80021
El. p.: vita@vitality.lt

Žana Janet Dragunova, PCC
„Grow People“, Klaipėda
Tel. nr. +370 606 84646
El. p.: janet@growpeople.lt

Šis koučingo specialistų sąrašas yra atnaujinamas pagal ICF Global narystės informaciją (https://coachfederation.org/why-icf/renew-membership).
Jei randate neatitikimų, prašome informuoti el. paštu  info@icf.lt.

Koučingo specialistai pripažįsta ir laikosi Etikos kodekso.

Kaip tapti ICF Lithuania asociacijos nariu?

Asociacijos ICF Lietuva nariu tampama įstojus į ICF Global. Reikalavimus rasite čia

Asociacijos nariai nemokamai dalyvauja ICF Lietuva koučingo profesionalų susitikimuose, jiems taikomos nuolaidos į Asociacijos organizuojamus renginius. Informacija apie narius (tobulėjimas, Pro Bono veikla, kt.) talpinama ICF lietuva tinklalapyje bei socialiniuose tinkluose Facebook bei LinkedIn.

Kaip tampama koučingo specialistu?
Koučingo mokyklos Lietuvoje