ICF Koučingo specialistai Lietuvoje

ICF Lietuva narių sąrašas (abėcėlės tvarka):

 

Asta Blažinskienė
Tel. Nr.: +370 614 69602
El. p.: asta.blazinskiene@gmail.com

Alma Čenkuvienė, PCC, CPCC
Tel. Nr.: +370 620 67660
El. p.: acenkuviene@gmail.com

dr. Aistė Dromantaitė, ACC
Tel. Nr.: +370 650 42567
El. p.: aiste@icf.lt

Ala Minkevičienė, ACC
Tel. Nr.: +370 662 20506
El. p.: ala.minkeviciene@gmail.com

Agnė Zinkevičiūtė
AZ Training, Vilnius
Tel. Nr.:+37061019960
El. p.: agne@aztraining.lt

Božena Šukienė, ACC
Tel. Nr.: +370 699 80089
El. p.: bozenasukiene@yahoo.com

Darius Lomsargis
Tel. Nr.: +370 698 11611
El. p.: darius@upas.lt

Danguolė Kraskauskienė, ACC
Tel. Nr.: +370 685 05540
El. p.: danguole@metasaugti.lt

Dovilė Valantiejienė
Tel. Nr.: +370 601 81269
El. p.: D.kiburyte@gmail.com

Džiuginta Gruodienė
Tel. Nr.: +370 614 45555
El. p.: dziuginta.g@gmail.com

Evelina Dumašienė
Tel. Nr.: +370 612 77017
El. p.: dumasiene.evelina@gmail.com

Gerda Asipavičienė
Tel. Nr.+370 611 84541
El. p. gerda@koucingoklubas.lt

Giedrė Ciemnolonskė
Tel. Nr.: +370 652 65667
El. p.: giedre.ciemnolonske@gmail.com

Gintarė Kutkienė
Tel. Nr.: +370 618 00797
El. p.: kutka.g@gmail.com

Ieva Rimkienė
Tel. Nr.: +370 698 50200
El. p.: ieva.saban@gmail.com

Jūratė Lajauskaitė
Tel. Nr.: +370 612 80062
El. p.: jurate.lajauskaite@gmail.com

Leda Turai-Petrauskienė, MCC
L-CON Global“, Vilnius
Tel. Nr.: +370 687 93173
El. p.: leda.turai@lconglobal.com

Lina Stankevičienė-Pietarė, PCC
Tel. Nr.: +370 618 71733
El. p.: lina@stankeviciene.lt

Milana Jonikienė
Tel. Nr.:+370 685 14235
El. p.: info@milanajonikiene.lt

Marijus Kvilis
Tel. Nr.: +370 684 80801
El. p.: marijus.kvilis@gmail.com

Monika Šliupienė
Tel. Nr.: +370 646 98858
El. p.: monika@sliupiene.lt

Nerijus Datkūnas
Tel. Nr.: +370 687 29855
El. p.: n.datkunas@hotmail.com

Orinta Žvirzdinė
Tel. Nr.: +370 687 99910
El. p.: zvirzdine@gmail.com

Paulius Ratė, PCC
Profesionalų aljansas“, Kaunas
Tel. Nr.: +370 613 10618
El. p.: paulius.rate@gmail.com

Povilas Petrauskas, PCC
Tel. Nr.: +370 618 66888
El. p.: povilas@petrauskas.pro

Ramunė Danilevičiūtė, ACC
Tel. Nr.: +370 682 51200 
El. p.:ramune.danileviciute@gmail.com

dr. Rasa Katilienė, ACC
Tel. Nr.: +370 698 11667 
El. p.:rasa@katiliene.eu

Rasa Macevičiūtė
Tel. Nr.: +370 690 99007 
El. p.:rasa.maceviciute@gmail.com

Renata Radžiūnė
HR Guide“, Vilnius
Tel. Nr.: +370 687 10601
El. p.: renata@hrguide.lt

Renata Misevičienė
Tel. Nr.: +370 620 38893
El. p.: renata.miseviciene@gmail.com

Rimas Petrauskas, ACC
L-CON Global“, Vilnius
Tel. Nr.: +370 682 11414
El. p.: rimas.petrauskas@lconglobal.com

Rita Patalavičienė
Tel. Nr.: +370 675 18114
El. p.: rita.patalaviciene@gmail.com

Rolandas Juraitis
Tel. Nr.: +370 698 37003
El. p.: rolandas@icf.lt

Sandra Stankevičienė, PCC
Tel. Nr.: +370 618 71744
El. p.: sandra@stankeviciene.lt

Vita Sinicienė, PCC
Tel. Nr. +370 687 80021
El. p.: vita@vitality.lt

Zoja Antuchevič
Tel. Nr. +370 652 55795
El. p.: zoja.antuchevic@gmail.com

 

 

Šis koučingo specialistų sąrašas yra atnaujinamas pagal ICF Global narystės informaciją (https://coachfederation.org/why-icf).
Jei randate neatitikimų, prašome informuoti el. paštu  info@icf.lt.

Koučingo specialistai pripažįsta ir laikosi Etikos kodekso.

Kaip tapti ICF Lithuania asociacijos nariu?

Asociacijos ICF Lietuva nariu tampama įstojus į ICF Global. Reikalavimus rasite čia

Asociacijos nariai nemokamai dalyvauja ICF Lietuva koučingo profesionalų susitikimuose, jiems taikomos nuolaidos į Asociacijos organizuojamus renginius. Informacija apie narius (tobulėjimas, Pro Bono veikla, kt.) talpinama ICF lietuva tinklalapyje bei socialiniuose tinkluose Facebook bei LinkedIn.

Kaip tampama koučingo specialistu?
Koučingo mokyklos Lietuvoje