2% – Jūsų pagalba stiprinant koučingą Lietuvoje

ICF Lietuva vėl planuoja savo tradicinius ir naujus renginius. Šiemet kartelės nenuleisime – vėl kviesime užsienio lektorius, ieškosime naujų mokymo formų. Mūsų laukia koučingo Akademijos ir Metinė konferencija. Norėdami paskatinti tarptautinę narystę ICF Global, šiemet atsisakėme vietinės narystės mokesčio. Tai reiškia, kad norėdami organizuoti kokybiškus renginius, turėsime pritraukti papildomų lėšų.

Mums visiems artėja laikas apsispręsti dėl savo 2% priskyrimo, o ICF Lithuania Asociacijai bet kokia parama ir lėšos būtų labai vertingos. Jas tikslingai panaudotume minėtiems renginiams organizuoti ir kitoms koučingo iniciatyvoms skatinti.

Primename, kad visa ICF Lietuva vadovybė dirba be atlyginimų, o visos asociacijos lėšos skiriamos renginių organizavimui bei kitoms būtinoms išlaidoms padengti.

Būtume dėkingi jei galėtumėte skirti ICF Lithuania Asociacijai 2% nuo savo sumokėto GPM. Tai būtų neįkainojama parama mūsų asociacijai bei koučingo bendruomenei.

Prašymą (Forma FR0512 v.2) gyventojai turi pateikti nuo 2013 m. sausio 1 iki 2013 m. gegužės 1 dienos Apskrities Valstybinei Mokesčių Inspekcijai. Jei norėsite paremti mūsų organizaciją, užpildykite PRAŠYMO FR0512 formą (rasite prisegtuke) ir iki 2013 05 02 pateikite Valstybinei Mokesčių Inspekcijai, arba išsiųskite paštu į teritorinę VMI, pagal deklaruotą gyvenamąją vietą.

Prašymas pildomas didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis, duomenys įrašomi tiksliai į jiems skirtus laukus, nepildytinos eilutės paliekamos tuščios.

Jūs galite tai padaryti ir per elektroninę bankininkystę, prisegtuke rasite instrukciją.

Mūsų rekvizitai:
Pavadinimas: Asociacija ICF Lithuania
Įmonės kodas:  301673166
A./s.: LT70 7044 0600 0637 0380
AB SEB bankas, banko kodas 70440

Nuoširdžiai dėkojame!

ICF Valdyba