Koučingas pasaulyje. Tendencijos ir galimybės.

KOUČINGAS PASAULYJE. TENDENCIJOS IR GALIMYBĖS.

(Koučingo profesionalų susitikimas.)

Rugsėjo 14 d. (šešt.) 10-18 val. Tony Resort (Anupriškės, Trakų r.). Rezervuok vietą ir datą jau šiandien.  Spausk nuorodą ir registruokisKoučingo profesija. Sėkmės ir nesėkmės. Patirtys ir galimybės.
Dėl ko perspėja ir ką pataria ekspertai? Kaip tapti unikaliu dirbant globaliai? Kokie kriterijai stiprina pozicijas vietinėje rinkoje? Kokius namų darbus verta atlikti jau šiandien?

PRANEŠĖJAI:

Andrew BARBER, pasaulinės koučingo platformos CoachConnector, technologijų vadovas. Dalinsis sukaupta daugiau nei 30 metų patirtimi, srityje, skausmingoje kiekvienam koučingo specialistui – verslo vystyme, koučingo vadyboje, plečiant rinkas, pristatant programas bei matuojant rezultatus.
“Koučai nori koučinti. Jie nenori tapti pardavėjais ar didžiąją laiko dalį leisti darbų administravimui. Realybėje technologijos koučinge turi pateikti maistą ant stalo, padėti sutrumpinti laiką administravimui ir prailginti koučingui. Visa kita yra tik dėl šou!”, – sako Andrew.
Kokie iššūkiai ir kokios galimybės koučingo specialistui dabartiniame pasaulyje? Kokie pokyčiai laukia artimiausiu laiku? Kokių koučingo specialistų reikia rinkoje?

Leda TURAI, MCC. dalinsis ilgamete patirtimi prezentacijoje-pokalbyje ,,Koučingas kaip neišvengiama kokybiško gyvenimo filosofija“.
,,Pilnavertiškai ir kokybiškai vargu ar galima gyventi ir tobulėti netaikant koučingo principų bei kompetencijų kasdienybėje, o kokybiško gyvenimo įgūdžiai dar ne profesija… „- sako Leda.
Koučingo ir koučingo profesijos atspalviai. Kokios yra dabarties ir ateities koučingo kryptys ir nuokrypiai?

Tomas MISIUKONIS, pasidalins 10 koučingo metų patirtimi ,,(R)Evoliucija mano koučingo praktikoje: kokias ribas peržengiau?“. Kaip iš tiesų nustoti galvoti apie save ir galvoti apie klientą? Ką daryti, kai apninka abejonės savimi ir koučingo praktika? Kaip išlikti sveikai pozityviu, net jei žmonės šaiposi iš koučingo? Kaip skleisti gerąją žinią apie koučingą įmonėse, kur aplinka nėra visada palanki koučingo idėjai?

Povilas PETRAUSKAS PCC, Vita SINICIENĖ PCC, Leda TURAI MCC, Andrew BARBER, Tomas MISIUKONIS padės ieškoti geriausių atsakymų diskusijoje ,,Koučingo profesija. Kokias tendencijas svarbu įvertinti? Kokias galimybes verta išnaudoti?“

ICF LITHUANIA profesionalų bendruomenė rekomenduoja!

Rugsėjo 14 d. (šešt.) 10-18 val. Tony Resort (Anupriškės, Trakų r.). Rezervuok vietą ir datą jau šiandien.  Spausk nuorodą ir registruokis

Daugiau informacijos apie kitus pranešėjus, renginio ambasadorius ir dalyvius bei detali programa – jau netrukus!

Investicija: 110 Eur (dienos renginys su kavos pertraukėlėmis ir pietumis). ICF Lithuania nariams – 40 Eur.

Naujausia informacija: https://www.facebook.com/events/326028764945202/

Domina papildoma informacija? Rašyk info@icf.lt arba ICFLithuania messenger.

Rugsėjo 14 d. (šešt.) 10-18 val. Tony Resort (Anupriškės, Trakų r.). Rezervuok vietą ir datą jau šiandien.  Spausk nuorodą ir registruokis