Meistriškas pokalbis su aukščiausios kvalifikacijos (Master coach) koučingo specialistu

Po reorganizavimo “ICF Lithuania” tęsia savo veiklą. Šiais metais siūlome įvairius renginius įvairiu metu. Keičiasi mūsų tradicija turėti pastovius narių susirinkimus kartą per mėnesį. Nuo šiol mūsų renginiai bus įvairiapusiškesni, orientuoti į skirtingas auditorijas, skirtingus poreikius ir skonius. Jų tvarkaraštį rasite mūsų tinklapyje www.icf.lt ir galėsite iš anksto įtraukti juos į savo kalendorių.

Artimiausiu metu, lapkričio 3 dieną Vilniuje (vietą paskelbsime vėliau) kviečiame koučingo specialistus bei organizacijų atstovus į susitikimą su mūsų motininės asociacijos, “ICF Global” valdybos nariu, aukščiausios kvalifikacijos ir labai charizmatišku koučingo specialistu, Philip’u Brew (MCC) bei jo verslo partneriu, Colin’u Brett’u (PCC), kuris jau žinomas Lietuvos verslo pasaulyje kaip koučingo specialistas ir treneris, pokyčių valdymo konsultantas bei transakcinės psichologijos ekspertas.

Vakaro tema:

  • ,,Lauktuvės” iš Teksaso – šviežiausias koučingo naujienas bei tendencijas pristatys iš Tarptautinės koučingo konferencijos ką tik sugrįžę Philip Brew (MCC) ir Lėda Turai Petrauskienė (PCC), “ICF Lithuania” prezidentė
  • Viskas, kas jus domina apie koučingą ir ICF organizaciją – į jūsų klausimus atsakys Philip Brew (MCC) ir Colin Brett (PCC)

clip_image002Philip Brew, MCC

Philip Brew (MCC) – “ICF Global” valdybos narys, 20 metų patirtį turintys aukščiausios kvalifikacijos (MCC) koučingo specialistas, vienas reikšmingiausių asmenų Didžiosios Britanijos koučingo profesijoje.

Philip’as kilęs iš Naujosios Zelandijos, jaunystėje paragavo aktoriaus, mokytojo bei universiteto administratoriaus duoną. Būdamas 30-ies metu vadovavo dokumentinius filmus (psichologinės raidos bei emocinio intelekto temomis) kūrusiai kompanijai. Philip-ą visada žavėjo žmogaus asmenybės augimas bei grupių vystymosi ir bendravimo dinamika.

Nuo 1997 metų Philip’as dirba koučingo specialistu, pagrinde su organizacijomis. Jo klientai yra Didžiosios Britanijos, Europos, Azijos bei Šiaurės Amerikos kompanijų aukščiausios grandies vadovai.

Philip’as garsėja tuo, kad turi ypatingą dovaną supaprastinti sudėtingiausius dalykus ir pamatyti juose esmę bei su didžiausia pagarba ir meile bendrauti su kiekviena žmogiškąja būtybe.

clip_image004

Colin Brett (PCC)

Colin Brett – profesionalus koučingo specialistas ir treneris, kuris tiki, kad pokytis yra būtinas ir pasirenkamas. Anot jo, žmonės mokosi geriausiai, kai jiems smagu ir kai jie ieško savyje stiprybių, o ne trūkumų. Savo žinias apie žmones Colin’as semiasi iš ilgalaikės patirties psichologijos srityje. Šiandien šis žinių bagažas padeda jam pažvelgti giliau į žmogaus esybę ir pamatyti povandenines sroves tiek individe tiek grupių dinamikoje. Colin’as yra vienas iš nedaugelių ekspertų Europoje, kurie gilinosi į organizacijų bendravimo dinamiką bei grupių konsteliaciją.

Vokietijos Munich Reinsurance Company, Pietų Afrikos Nacionalines Pajėgos, Airijos Tipperary regiono Verslo plėtros institutas, D.Britanijos Bristol-Meyers Squibb – tai tik keletas iš daugelio šalių skirtingų organizacijų, kurių vadovams Colin Brett padėjo sėkmingai susidoroti su dabarties iššūkiais. Kaip koučingo specialistas ir vienas iš tarptautinės mokymų kompanijos Corporate Coaching Development Ltd direktorių, jis turi didelę įtaką Lietuvos koučingo kultūros formavimuisi.

Laikas 2010 m. lapkričio 3 d., 18:00-20:30 val.
Vieta Konferencijų centras CROWNE PLAZA, 16 a. restorane Horizont, M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius
Kaina 30 Lt, Asociacijos ICF Lithuania (exNECA) nariams nemokamai, į kaina įskaičiuotas karštas patiekalas, salotos.
Registracija gitana@icf.lt (iki spalio 29 d. 15 val.)