Metinė ICF Lietuva konferencija 2013

NAUJA MAŽESNĖ KAINA! REGISTRACIJA IKI LAPKRIČIO 4D.!
Visus koučingo specialistus, įmonių vadovus bei žmogiškųjų resursų srities atstovus kviečiame į didžiausią koučingo renginį – metinę ICF Lietuva koučingo konferenciją. Šiemet konferencijoje sulauksime pranešėjų iš Belgijos, Švedijos ir Rusijos, o savo žiniomis bei praktinėmis įžvalgomis dalinsis geriausiai lietuviškas aktualijas išmanantys koučingo bei jai giminingų sričių ekspertai iš Lietuvos.
Laikas: 2013 lapkričio 7 d.
Vieta: „Karolina“ konferencijų centras, Sausio 13-osios g. 2, Vilnius
Kaina: 199 Lt

Registracija* arba el. paštu milana@icf.lt
Konferencijos programa
*Jei kils klausimų, galite rašyti el. paštu milana@icf.lt arba skambinti tel. +370 (684) 80 545

Pranešėjai ir temos*

Prof. Philippe Rosinski (Belgija), MCC yra originalaus bestselerio Coaching Across Cultures (Koučingas skirtingose kultūrose) autorius. Jis pirmasis sistemiškai integravęs tarpkultūrinį aspektą į koučingą yra laikomas tarpkultūrinio koučingo pradininku. Profesorius vedė mokymo kursus šimtams profesionalių koučingo specialistų ir vadovų visame pasaulyje, padėdamas jiems kuo geriau pasinaudoti skirtingų kultūrų privalumais. Jis yra pirmasis europietis, kuriam tarptautinė koučingo federacija (International Coach Federation) suteikė MCC sertifikatą, jis turi Stanfordo universiteto tiksliųjų mokslų magistro (Master of Science) laipsnį. Philippe yra Rosinski & Company direktorius, Tokijo Kenichi Ohmae verslo mokyklos ir Prahos ekonomikos universiteto profesorius. Paskutinė jo knyga Global Coaching yra apibūdinama kaip “pakylėjusi koučingo meną ir mokslą į naują lygį.” Pranešime “Globalus koučingas: integruotas požiūris įveikiant kompleksiškumą ir skatinant aukštus veiklos rezultatus” kalbėsime apie tai kaip išugdyti naujos kartos lyderius, gebančius spręsti sudėtingus šių laikų iššūkius globaliame pasaulyje. Negalima pražiūrėti šios užduoties masto, nes ji dažnai reiškia naujų perspektyvų ir asmeninės transformacijos integraciją. Pasaulio mastu dirbantys koučingo specialistai padeda vadovams didinti savo darbuotojų įsitraukimą, išlaisvinti žmogiškąjį potencialą bei pasiekti gerus rezultatus, leidžiančius organizacijoms klestėti pasaulinėje arenoje. Jos geba sukurti vienybę įvairovėje ir tam pasitelkia skirtingas disciplinas. Tokios organizacijos pasiekia geresnių verslo rezultatų, siekdamos aukštesnio tikslo, aprėpiančio socialinius ir aplinkosauginius uždavinius. Dalyviai sužinos apie holistinį lyderystės evoliucijos metodą, kuris pasitelkdamas įvairialypes fizines, vadybines, psichologines, kultūrines ir dvasines perspektyvas, padeda siekti pažangos ir prasmingos sėkmės. Globalaus koučingo metodas skirtas lyderiams, komandai ir organizacijos vystymui, pasitarnaujant suinteresuotosioms pusėms ir visam pasauliui.

Julia Choukhno (Rusija), ACC, yra aukščiausio lygio vadovų bei verslo srities koučingo specialistė, tarptautinės koučingo mokyklos “Nova Terra Coach Training & Corporate Development” partnerė Rusijoje. ICF valdybos narė 2009-2013 metais. Koučingas – sisteminių organizacijos pokyčių palaikymui“. Šiuolaikinis verslas dirba neramioje aplinkoje kur kas minutę daug kas keičiasi ir kur visi yra tampriai tarpusavyje susiję. Mūsų realybę gražiai atspindi nauja santrumpa VUCA – nepastovumas (volatility), neužtikrintumas (uncertainty) sudėtingumas (complexity) ir dviprasmiškumas (ambiguity). Esant tokiai situacijai, organizacijos vadovybei gyvybiškai svarbu suvokti sistemines taisykles kurios formuoja žmonių elgseną ir daro poveikį organizacijos rezultatyvumui. Koučingo specialistai padedantys vadovams, verslo lyderiams ir vadovų komandoms įgyvendinti pokyčius savo organizacijose turi vadovautis sistema, siekiant atskleisti darbuotojų potencialą ir padėti vadovų komandoms sistemingai kurti sveiką aplinką organizacijoje. Mes apžvelgsime reikšmingus „sveikos“ ir „nesveikos“ organizacijos sistemos rodiklius, aptarsime esminius hierarchijos principus ir darbuotojų savo svarbos organizacijoje suvokimą. Vėliau pamatysime kaip šie rodikliai ir principai yra taikytini koučingo metu organizacijose, patiriančiose organizacinius bei struktūrinius pokyčius, susiliejimus ir įsigijimus. Konferencijos dalyviai galės aptarti tikrą atvejį susijusį su didelio pramoninio komplekso organizacinių pokyčių palaikymo programa ir pamatyti kaip koučingas gali tapti esminiu komponentu organizacijai esant pereinamajame laikotarpyje.

Mikko Taipale (Švedija) yra TeliaSonera Mobiliųjų paslaugų HR viceprezidentas. Jis yra atsakingas už 7 šalių Žmogiškųjų išteklių padalinius Šiaurės ir Baltijos regionuose bei Ispanijoje. Mikko patirtis, įgyta per beveik 20 metų žmogiškųjų išteklių srityje, labai įvairi ir apima konsultavimą, vadovavimą projektams, procesų vystymą, mokymus, lyderystę ir koučingą. Savo pranešime “TeliaSonera: tarptautinės bendrovės koučingo patirtis” Mikko papasakos, kokia yra TeliaSonera įmonių grupės koučingo kultūra, su kokiais iššūkiais susiduria koučingą taikantys vidiniai bei išoriniai koučingo specialistai bei kokiais būdais siekiama užtikrinti koučingo kokybę bei efektyvumą. M. Taipale taip pat pasidalins savo įdomia patirtimi iš koučingo sesijų su įmonių aukščiausio lygio vadovais.

Brigita Kaleckaitė (Lietuva) – Vilniaus ir Rygos geštalt institutų dėstytoja, sertifikuota geštalto terapeutė, Europos geštalto terapijos asociacijos narė, tarptautinės įmonės personalo vadovė, vertėja ir miesto gidė. Brigita konsultuoja žmones individualiai, veda psichoterapines grupes ir naktinius seminarus, turi Europos psichoterapeuto sertifikatą (ECP). Geštalto terapija domisi nuo 2004 m., mokėsi Rygos ir Hamburgo geštalt institutuose, pernai sėkmingai baigė supervizorių mokymo programą Sankt Peterburgo Geštalt institute. Mėgsta įvairias studijas, teatrą, muziką, slidinėti, keliauti ir bendrauti, laisvai kalba rusų, anglų ir vokiečių kalbomis. Brigita veda mokymus Lietuvoje, Latvijoje ir Gruzijoje, gyveno ir dirbo Latvijoje, Švedijoje ir Danijoje. Apie praktinį seminarą „Transformacija ant kėdės“. Ne vienam tikriausiai teko girdėti ar susidurti su „tuščios“ ar „karštos kėdės“ technika psichodramoje, koučingo sesijoje ar geštalto terapijoje. Klasika, labai gerai žinoma visiems, atrodytų, ką dar čia galima sugalvoti ar išrasti? Tačiau net ir klasikiniai metodai gali nustebinti, jeigu juos naudoja žmogus, pabandęs pažiūrėti į šią techniką iš įvairių perspektyvų. Šį pavasarį Brigita dalyvavo amerikiečio Scott Kellogg iš Niujorko seminare Danijoje, kur jis pristatė naujas idėjas dirbant su tuščiomis kėdėmis. Scottas perskaitė visą psichologinę literatūrą anglų kalba apie įvairias teorijas ir kryptis, kur naudojamas darbas su kėdėmis, ir sukūrė bendrą sistemą kaip dirbti su šia technika, nesiremiant tik viena psichologine kryptimi ar teorija. Tai, kaip galima dirbti su klientais naudojant tuščias kėdes, atrodo įspūdingai netgi daug mačiusiems patyrusiems terapeutams ar koučingo specialistams. Praktinio seminaro metu Brigita parodys darbą su klientu įvairiai panaudojant tuščias kėdes bei trumpai  pristatys kaip ir kada galima naudoti šį metodą koučingo praktikoje ar terapijoje. Kėdes galima panaudoti ne tik sprendžiant įvarias problemas, bet ir dirbant su sapnais. Seminaro metu bus pateikta literatūra ir nuorodos tolimesniam skaitymui ar technikos tobulinimui. Jeigu jūs patys po seminaro sugalvosite ką nors naujo dirbant su „tuščia kėde“, būtinai pasidalinkite su kitais seminaro dalyviais!

Lėda Turai-Petrauskienė (Lietuva), PCC, nuo savo karjeros pradžios dirba srityse, susijusiose su suaugusiųjų profesiniu bei asmeniniu tobulėjimu ir su tarpusavio ryšiais bei komunikacija. Už pastarąją veiklą ji apdovanota Vengrijos Respublikos Ordino Riterio Kryžiumi. Nuo 2008 m. Lėda aktyviai domisi ir užsiima koučingu. Kaip koučingo specialistė ji daugiausia dirba su pelno ir ne pelno organizacijomis konsultuodama įvairių lygių vadovus. Kaip mokymų trenerė Lėda veda tęstinius koučingo mokymus, atstovaudama britų institutui Coaching Development Ltd., bei kitus seminarus lyderystės, komunikacijos, emocinio intelekto ir kt. temomis. Buvusi” ICF Lithuania” prezidentė šiuo metu yra aktyvi įvairių Europinių bei globalių ICF projektų ir komitetų narė, koordinuoja ICF lyderių veiklą, egzaminuoja koučingo specialistus ir dalyvauja tarptautinėse konferencijose. Pernai tarptautinėje metinėje ICF konferencijoje Londone Lėda vedė seminarą apie etiką, o šių metų lapkritį ji ves panašų seminarą Europos mentoringo ir koučingo konferencijoje Graikijoje kartu su ICF Global vadovu.

Tomas Misiukonis (Lietuva) yra kompanijos OVC Consulting partneris, asocijuotas koučingo specialistas (ACC), priklausantis tarpatutinei koučingo federacijai ICF Global. Tomas daugiau nei penkerius metus veda individualias koučingo sesijas, rengia mokymus vadovams, padeda organizacijoms kurti koučingo kultūrą. Baigė Vilniaus ir Oxford Brookes universitetus kur įgijo verslo vadybos ir koučingo bei mentorystės magistro laipsnius. Tomas Misiukonis – dviejų pirmųjų lietuviškų knygų apie koučingą Asmeninio Ugdymo Praktika vadovams ir Koučingo Technikos autorius. „Koučingas ugdomuosiuose vadovų pokalbiuose. Praktika ir patarimai iš mūšio lauko“. Šiame praktiniame užsiėmime išmoksite panaudoti koučingą ugdomuosiuose pokalbiuose su savo darbuotojais. Aptarsime ir praktiškai išbandysime būdus kaip panaudoti koučingą sutariant metinius veiklos tikslus, teikiant neigiamą grįžtamąjį ryšį, aptariant darbuotojo operatyvinius veiklos rezultatus bei sprendžiant kylančias darbines problemas.

* Pranešimai anglų kalba su sinchroniniu vertimu