Patirk tikrąjį save. Partnerių renginiai

Balandžio 6 d., šeštadienį, šokio judesio specialistė Agnė Zinkevičiūtė kviečia paleisti tai, kas jums trukdo judėti į priekį, ir patirti autentišką save, įsiklausyti į tai, ką per judesį nori papasakoti jūsų kūnas, kuris nemoka meluoti!

Kartu su Agne sukursite saugią erdvę, kurioje kiekvienas galės išgirsti vidinius savo impulsus, juos sekti, tiesiog leisti vykti tam, kas vyks, visiškai atsipalaidavus, ramiai ir giliai. Užmerktomis akimis  pasinersite į autentišką judesį, kuris leis sugrįžti į save! Tai tikra dovana sau!

Autentiškas judesys – tai „pasaka, virtusi tikrove. Tai malonūs pojūčiai, mėgavimasis nevalingų poelgių srautu. Tai galimybė daryti viską, ko norisi ir netgi tai, ko nesinori.Tai apsivalymo, išsilaisvinimo procesas. Tai perėjimas į spontaniškumo būseną. Tai galimybė būti pačiu savimi.“ (ištrauka iš garsaus šokio judesio terapeuto Aleksandr Girshon autentiškojo judesio praktikos dienoraščio – „Kūno papasakotos istorijos“).

Šio užsiėmimo metu geriau pažinsite save ir kitus, išlaisvinsite savo kūrybiškumą, per kūno, proto ir dvasios apjungimą praplėsite savo sąmoningumą!

Užsiėmimas vyks psichologijos studijoje „Menas būti“, Krivių g. 5 / Baltasis skersgatvis 12, Užupis.

Užsiėmimo pradžia 10:00 val., pabaiga 14:30 val.

Šiame užsiėmime gali dalyvauti kiekvienas, be jokio išankstinio pasiruošimo! Su savimi reikia turėti judesių nevaržančią aprangą, kojinaites, geriamo vandens ir ką nors skanaus sau prie arbatos.

Užsiėmimo kaina 70 Lt. Mokama vietoje.

Užsiėmimą ves, Agnė Zinkevičiūtė, šokio judesio specialistė.

Paskutinius ketverius metus aktyviai domiuosi šokio judesio terapija, šokio meditacija. Šokio judesio terapijos mokiausi pas garsiausią Rusijos šokio judesio terapeutą, šokėją, psichologijos mokslų kandidatą, Aleksandrą Giršoną.

Apie savo dalyvavimą praneškite el. paštu agne@aztraining.lt arba telefonu 8610 19960.