Susijungti. Išmokti. Uždegti. ICF Global 2012, Londonas

clip_image001

 

ICF Jus maloniai kviečia į Pasaulinę ICF Konferenciją 2012: Susijungti. Išmokti. Uždegti. Spalio 3-6 dienomis, Londone, JK!

Užsiregistruokite dabar ir pasinaudokite ankstyvosios registracijos nuolaidomis ir tapkite didžiausio pasaulyje koučingo įvykio dalimi 2012 metais. Užsiregistruoti į ICF Global 2012

Pasaulinė ICF Konferencija 2012, suteiks galimybę koučingo profesionalams atitrūkti nuo kasdienybės ir pasikrauti – nepraleiskite šios galimybės susipažinti su kolegomis ir idėjomis iš viso pasaulio; sužinoti paskutines naujienas apie koučingo technikas, tendencijas ir teorijas, kurias galėsite panaudoti savo praktikoje; ir būti įkvėptiems jūsų bendraminčių kolegų, kad galėtumėte tęsti jūsų profesinį įsipareigojimą teigiamiems pokyčiams vykdyti. Visa tai jūs galėsite padaryti Londone – viename iš labiausiai kosmopolitiškų miestų pasaulyje.

Jau vien tik jūsų patirtis Londone šį spalį, užtikrina jūsų vaizduotės ir profesionalumo augimą. Jeigu norite apsistoti renginio vietoje (Novotel London West), siūlome nedelsiant atlikti rezervacijas.

Pagrindiniai Pasaulinės ICF Konferencijos pranešėjai yra trys tarptautinio lygio mega katalizatoriai.

Jie tikrai praplės jūsų ribas, padės jums patyrinėti naujausiais idėjas ir kurti profesionalią koučingo praktiką. Basic RGB

Brené Brown yra mokslinių tyrimų profesorė Houstono Universitete. Brenė paskutinius 10 metų tyrinėjo pažeidžiamumą, drąsą, vertingumą ir gėdą. Brenės dabartiniai moksliniai tyrimai yra nukreipti į atvirumą iš visos širdies šeimose, mokyklose ir organizacijose. Savo šalyje, ji yra žinoma oratorė ir laimėjo daugelį apdovanojimų už jos mokymus. Profesorės novatoriški darbai buvo skelbiami PBS, NPR ir CNN tinkluose. Ji yra viena iš populiariausių pranešėjų TED konferencijose: vieną iš jos pranešimų žiūrėjo 5 milijonai žmonių visame pasaulyje. Brenė yra įžymi kelerių publikacijų autorė, įskaitant publikaciją “Jungtys”, kuri yra mokymo programa apie psichoedukacinę atsparą gėdai, kuria naudojasi profesionalai, dirbantys psichinės sveikatos ir priklausomybių srityse. Jos naują knygą apie pažeidžiamumą bus galima įsigyti 2012 metų spalio mėnesį. Plačiau apie Brené Brown. Brenė pradės Pasaulinę ICF Konferenciją 2012 ketvirtadienį, saplio 4 dieną.

 

Basic RGBDavid Whyte poezija palietė daugelį širdžių ir sielų ir sukėlė svarbias diskusijas apie iššūkius ugdant kūrybiškumą, įtraukimą ir socialinę atsakomybę. David’o poetiškumas įkvėpė lyderius visame pasaulyje, skatindamas juos pažvelgti į būtinybę savęs pažinimui bei drąsą savianalizei. Jis tiki bendravimo galia vyraujančia tarp žmonių, kompanijų viduje bei institucijose. Daugiau nei 20 metų David’as dalinasi savo unikaliu deriniu tarp poezijos ir įžvalgos į profesinį pasaulį. Taip pat jis parašė 6 poezijos ir 3 prozos knygas. Jo darbus publikavo tokios kompanijos kaip: Leader to Leader, Fast Company, ir The Harvard Business Review. Plačiau apie David Whyte. David’as įkvėps konferencijos dalyvius penktadienį, spalio 5d.

Basic RGB

 

Camila Batmanghelidjh yra įkvepianti verslininkė, labdaros lyderė, autorė, dviejų nepelno siekiančių organizacijų įkūrėja, ir psichoterapeutė, turinti daugiau nei 20 metų patirtį. Ji sukūrė unikalų ir pirmaujantį būdą teikti paslaugas pažeidžiamiems vaikams. Kiekvienais metais, jos organizacija “Kids Company” suteikia praktinę, emocinę ir edukacinę paramą didelės rizikos vaikams, gyvenantiems Londone, kurių yra apie 17,000. Camila prisidėjo prie daugelio leidinių įskaitant jos knygą “Sudaužyti gyvenimai: vaikai gyvenantys drąsiai ir kilniai”. Labai dažnai ji yra apibūdinama kaip spalvingiausia labdaros vadovė Jungtinėje Karalystėje, o taip pat buvo pripažinta kaip Metų Verslininkė, Jaunoji Socialinė Metų Verslininkė, Žavingiausia Vadovė, ir daugelis kitų apdovanojimų iš įvairių organizacijų. Plačiau apie Camila Batmanghelidjh. Camila užbaigs Pasaulinę ICF Konferenciją 2012, šeštadienį, spalio 6 d.

Pasaulinė ICF Konferencija 2012 ženkliai padidins dalyvausiančių koučingo specialistų asmeninį ir profesinį potencialą – į keturių dienų konferenciją įeis:

  • Trys pasaulinio lygio mega katalizatoriai;
  • 35-ios ir daugiau mokymų sesijos, kuriose bus pateikiamos žinios ir įrankiai, užtikrinantys konkurencinį pranašumą koučingo profesijoje. Mokymų tvarkaraštis bus paskelbtas vėliau šioje nuorodoje: Coachfederation.org/ICFGlobal2012 ir
  • Daugelis galimybių užmegzti naujoms pažintims.

Registruokitės, nes vietų skaičius yra ribotas: Užsiregistruoti į ICF Global 2012

Ankstyvosios registracijos kaina (Gegužės 1- Rugpjūčio 31) kainos USD su PVM.

  • ICF narys: $1,200 + PVM = $1,440 viso
  • Ne-narys: $1,500 + PVM = $1,800 viso

Įprastinė kaina (Rugsėjo 1- Spalio 6) kainos su PVM.

  • ICF narys: $1,500 + PVM = $1,800 viso
  • Ne-narys: $1,875 + PVM = $2,250 viso

Visais konferencijos klausimais galite kreiptis į Riną rina@icf.lt, 8 698 75522.