Žiemos Koučingo Akademija 2014

Mieli bičiuliai,

Sveiki sulaukę atėjusios žiemos!:) Kaip žinia, tradiciškai su ja ateina ir Žiemos Koučingo Akademija, kurioje susitinka visi neabejingi koučingui, norintys tobulėti ir prasmingai praleisti laiką.
Tiems, kurie ICF Lietuva organizuojamose akademijose dalyvauja kasmet, daug pasakoti ir ilgai kviesti tikrai nereikia, …o visiems ketinantiems sudalyvauti pirmą kartą galime drąsiai pasakyti – tai turbūt vienas geriausių būdų, kaip galite praleisti žiemos savaitgalį! Šiemet, kaip ir ankstesniais metais turėsime galimybę augti kaip koučingo profesionalai, plėsti savo žinojimo ribas, susitikti su senais bičiuliais ir susirasti naujų. Kaip visada – akademijos dalyvių skaičius ribotas, todėl patenka pirmieji 25 užsiregistravusieji.

Data: 2014 m. vasario 8-9 d.
Vieta: „Margis“, Penkininkų k., Trakų r. sav.
Kaina: ICF nariams – 199 LTL; svečiams – 249 LTL (į kainą įeina dviejų dienų mokymai ir maitinimas).
Nakvynė su pusryčiais – 200 LTL (nakvojant vienam dviviečiame kambaryje); kaina gali koreguotis, jei į renginį atvyksite dviese ir kambariu dalinsitės su draugu (-e)

Registracija
čia arba el. paštu milana@icf.lt

Lektoriai ir temos

Iveta Apine (Latvija) yra aukščiausio lygio vadovų koučingo specialistė (executive coach) ir konsultantė, dirbanti su organizacijomis ir individais tiek Latvijoje, tiek už jos ribų. Ji turi 12 metų patirtį, konsultuojant ir vedant mokymus organizacijose, taip pat koordinuojant tarptautinius investicinius projektus. Iveta veda praktines sistemines sesijas ir mokymus, dirba su klientų asmeniniais klausimais bei padeda spręsti  organizacines problemas pasitelkdama sisteminę fenomenologinę perspektyvą.
Iveta yra baigusi Hellingerio insttitutą (Olandija), taip pat įvairias sisteminio darbo bei koučingo programas Rusijoje  bei Vokietijoje. Jos mokytojai yra  Luba Kogan, Jan Jacon Stam, Bert Hellinger ir daugelis kitų talentingų antros kartos sisteminio darbo specialistų iš viso pasaulio.

TEMA: Sisteminės konsteliacijos (išdėstymai) koučinge
–       Organizacija kaip gyva sistema ir jos supratimas
–       Sisteminiai principai lemiantys organizacijos kaip sistemos gerovę ir vientisumą
–       Organizacijos elementai ir ryšiai tarp jų, sisteminė dinamika, simptomai
–       Organizacinės konsteliacijos kaip fenomenologinis arba struktūrinis procesas
–       Sisteminio darbo integracija į mūsų koučingo praktiką
–       Koučingo specialisto, dirbančio su sisteminėm technikom požiūris, asmeninis augimas ir supervizija.
Kalba: anglų (su sinchroniniu vertimu). Lektorė taip pat puikiai kalba rusiškai.
Vakarinėje sesijoje Iveta pademonstruos, kaip konsteliacijų kūrimas atrodo praktiškai.

Mirolanda Trakumaitė (Lietuva),
ACC, yra sertifikuota koučingo specialistė (ACC), specializuojasi asmeninio efektyvumo srityje, organizacijos vystymo ir klientų aptarnavimo srityse taip pat turi ilgametę praktinio psichologės darbo patirtį. Mirolanda yra baigusi Vilniaus Universitetą, turi psichologijos magistro laipsnį. 1996 metais jai suteikta aukščiausia psichologės–psichoterapeutės kategorija.
TEMA: Emocinio intelekto ugdymas koučingo sesijų metu
Ką praneša emocijos? Ar emocijos yra silpnumo ar stiprybės požymis? Ką reškia emocinis intelektas? Kokie gebėjimai vadinami emociniais ir kokios yra jų ugdymo galimybės? Su kokiais iššūkiais susiduria koučingo specialistas, ugdantis emocinius gebėjimus? Konkrečių atvejų aptarimas.
Tomas Misiukonis (Lietuva), ACC, yra kompanijos OVC Consulting partneris, priklausantis tarpatutinei koučingo federacijai ICF Global. Tomas daugiau nei penkerius metus veda individualias koučingo sesijas, rengia mokymus vadovams, padeda organizacijoms kurti koučingo kultūrą. Baigė Vilniaus ir Oxford Brookes universitetus kur įgijo verslo vadybos ir koučingo bei mentorystės magistro laipsnius. Tomas Misiukonis – dviejų pirmųjų lietuviškų knygų apie koučingą Asmeninio Ugdymo Praktika vadovams ir Koučingo Technikos autorius.
TEMA: Mūsų tikslai mums trukdo pasiekti savo tikslų: tikslų formulavimo iššūkiai koučinge ir kaip juos įveikti?Šiame praktiniame pranešime pasidalinsiu, su kokiais sunkumais susiduria koučingo specialistai padėdami klientams formuluoti tobulėjimo tikslus. Praktikos metu galėsite išbandyti kelias koučingo technikas, kurios padės jūsų klientams atrasti tikruosius siekius ir leis patikslinti bei sukonkretinti neaiškius tikslus. Atsargiai: pranešimo metu kelsiu iššūkius koučingo specialistams ir kritiškai atsiliepsiu apie kai kurias pasenusias koučingo praktikas.
TEMA: Įspūdžiai iš koučingo ir mentorystės tyrimų konferencijos Oxford Brookes universitete.
Šiame pranešime pristatysiu įdomiausias įžvalgas iš Sausio 16d. vykusios tarptautinės koučingo ir mentorystės tyrimų konferencijos @ Oxford Brookes University. Daugiausia paliesiu tuos tyrimus, kurie nagrinėja, kaip koučingą suvokia ir patiria klientai.
 Dainius Batrušaitis (Lietuva), PCC, yra psichologas – konsultantas, taip pat turintis daugiau kaip 9 m. asmeninio ir komandinio koučingo patirties. Be savo konsultacinės veiklos, Dainius daugiau kaip 12 m. vadovauja įvairioms darbuotojų komandoms, yra kelių sėkmingų įmonių savininkas ir bendrasavininkis.
Dainius yra baigęs psichologijos, ekonomikos ir vadybos studijas (Lietuva, Latvija, JAV). Savo kaip koučingo specialisto išsilavinimą įgijo Brief Coach Training Academy (Šveicarija). Daugelio pranešimų įvairiose tarptautinėse konferencijose lyderystės, organizacijos vystymo, vadybinės psichologijos ir ekonominės elgsenos temomis autorius. Šiuo metu Dainiaus profesinio tyrinėjimo sritis yra „storytelling“: kokias istorijas žmonės pasakoja vieni kitiems ir kokį gyvenimą jas pasakodami kuria? ir kaip papasakoti tokią istoriją, kuri įkvėptų, motyvuotų ir kurią norėtųsi papildyti savo gyvenimą?
TEMA: Kai susiduriama su kompleksišku klausimu, diskusija nepadės. Reikia… tylos.
Kaip išnaudoti tylą (…ir vaizduotę), kad sukurti visiems aiškų, visus įtraukiantį ir visus apjungiantį sprendimą?
Kur link mūsų kompanija turi vystytis? Kaip spręsti aplinkos apsaugos problemas pasaulyje? Kaip pasiekti, kad požiūris į verslą būtų ne kaip į priešą, bet kaip į socialinių problemų sprendėją? Ar galiausiai, kaip norime matyti savo šeimą po 10 metų? Mes dažnai susiduriame su kompleksiškais ir įvairialypiais klausimais. Kiekvienas iš ankščiau pateiktų būtent toks ir yra: turintis daug elementų, daug jungiančiųjų ir skirtingiems žmonėms kuriantis skirtingus paveikslus. Dažniausiai eidami ieškoti sprendimų tokiems klausimams viską pradedame nuo… O kaip jei pradėti nuo tylos… ir dar daugiau, viską iki galo ir padaryti tyloje, nepasakant nei vieno žodžio vienas kitam sukurti sprendimą. Kaip išnaudoti tylą (…ir vaizduotę), kad sukurti visiems aiškų, visus įtraukiantį ir visus apjungiantį sprendimą?
Oleg Kovrikov (Lietuva), ACC, yra praktikas, turintis patirties verslo valdyme, taip pat koučingo specialistas ir psichologas. Olegas mokėsi įvairiose mokyklose, dalyvavo tarptautinėse konferencijose bei turi praktikos dirbant su organizacijų aukščiausio lygio vadovais.
Olegas savo įvardija kaip sportininką ir ieškotoją, kuris sau kelia didelius tikslus tokiose sferose, kuriose dar neturėjo patirties, bet pasiekia rezultatų.
Jis yra kūrybiška asmenybė, kurianti naujus produktus skirtingose „žaidimo“ aikštelėse (kinas, teatras).
Ir svarbiausia – Olegas nuolat susipažįsta su pasauliu, kuris jį supa… Mokėsi Biblijos mokykloje, gyveno kartu su šamanais Pietų Amerikos džiunglėse, bėgo maratoną Afrikoje, jachta įveikiė Atlanto vandenyną.
Visi šie ir dar aibė kitų įvykių jo gyvenime padėjo pažinti ne tik išorinius, bet ir vidinius procesus. Būtent iš ten ir kyla pagrindinis kūrybos potencialas.
TEMA: Praktinis dvasingumas: patirtis ir išvalgos, iš gyvenimo pas Peru šamanus.
Dvasingumu vadinu procesą, kai jaučiame stiprų ryšį su išore. Šis ryšys atsiranda tada, kai paliekame save ir susikoncentruojame kitame. Tai labai svarbu ir koučingo procese.
Dvasingumas – tai išėjimas iš savo proto „dėžutės“, po kurio mes gauname atsakymus, idėjas, besąlygišką meilę ir ramybę. Mokėdami sąmoningai kurti tokią būseną suteiktume gyvenimui visiškai naują kokybę.