Asmeninis prekės ženklas – mėnesinis susitikimas

Verslo pradžiamokslis? Kaip parduoti prekę ar paslaugą, koučingo sesiją ar sesijų ciklą, save įsidarbinant ar kaip specialistą pagal kontraktą? Pradedame nuo asmeninio prekės ženklo, savotiško tilto tarp savęs (įmonės) ir klientų, vartotojų.

APIE PREKĖS ŽENKLUS

 

image Šiandien įmonėms labai aktuali tema yra prekės ženklas, jo kūrimas, stiprinimas ir komunikavimas. Kodėl?  Todėl, kad dauguma tradicinių marketingo taisyklių  nebeveikia ir įmonės nebegauna norimų rezultatų. Dar blogiau – jų nebegeidžia esami klientai, o naujiems – jos tiesiog nepatrauklios. Ką daryt? Pirmiausia suprasti, kad prekės ženklas yra kultūrinių idėjų visuma, kurią reikia sukurti, puoselėti ir nuolat komunikuoti. Be to, prekės ženklo idėjos turi būti aktualios ir labai naudingos potencialiems klientams, nes kitaip jūs būsite tik gražių idėjų visuma.

Taip pat yra ir su asmeninio prekės ženklo kūrimu bei komunikacija.

Susitikimo metu: pasidalinsiu su Jumis prekės ženklo kūrimo technikomis bei komunikaciniais sprendimais.

Kviečiu Jus kartu su manimi susikurti arba pastiprinti savąjį asmeninį prekės ženklą!

Esu Daina Bytautaitė Motiejūnienė. 15 metų dirbu marketingo srityje. Jau penkerius metus dirbu su įvairiomis Lietuvos įmonėmis kaip laisvai samdoma marketingo specialistė.

Įmonėse vedu kūrybines sesijas. Jų metu kartu su įmonės darbuotojais, naudodami kūrybinio mąstymo technikas, atrandame naujas verslo galimybes, sukuriame naujus marketingo bei reklamos projektus. Be to, vedu praktinius marketingo užsiėmimus ir kūrybinius mokymus Kauno technologijos, Vilniaus universiteto magistrams bei Finansinio savarankiškumo mokyklos mokiniams.

 

Mano klientai: restoranai PIZZA JAZZ, viešbutis-restoranas PERKŪNO NAMAI, viešbutis DAUGIRDAS, UAB BALTIJOS BRASTA, UAB VIRENDA, „Dekoratyvūs lauko elementai“, KRANTAS TRAVEL, MIEGO CENTRAS, SVEIKO STUBURO MOKYKLA, OMNITEKSAS, ENERGIJOS KODAS ir t.t.

Kada? Kur? Kiek?

Ketvirtadienį, rugsėjo 29 d. 17:45-20:30
Trakų g. 9/1, 116 kab. (HAI) Vilnius
Dalyvavimo kaina 30 Lt, asociacijos nariams nemokamai.

Registracija, informacija: Kęstutis Mikolajūnas, kestutis@icf.lt, 867544224

p.s. Susitikimas gali būti atšauktas ar nukeltas likus 2 d. iki jo, jei užsiregistravusių dalyvių skaičius bus mažesnis nei 12.