Uždegti vidinę ugnelę… – ICF Lietuva koučingo konferencija

Koučingo ekspresas į Vilnių atveža įdomius pranešėjus iš Lietuvos bei užsienio ir atveža ugnelę, kurią dalins tik lapkričio 11 d. konferencijos dalyviams.

Ekspresas išvyksta iš Crowne Plaza, Vilnius.
Ekspresas pilnas žinių ir siurprizų.

Skubėkite užimti savo vietą koučingo eksprese!

Jūsų ekspreso bilietas. Galioja tik apmokėtas!

Registruokitės gitana@icf.lt tel +370 699 46830

Trumpas temų pristatymas

clip_image030[3]

Pasirinkimų menas: kaip darome pasirinkimus ir kas juos lemia?

Žurnalistas Ginas Dabašinskas

Įdomu, kas vyksta žmonių galvose, kaip jie prieina prie vienos ar kitos minties? Mums visiems aišku, kad mąstome, kad turime aibę minčių. Dėl to niekas nesiginčija. Bet kaip dažnai susimąstome apie tai, kas yra prieš mintį? Kas lemia būtent tą mintį, kuri atėjo į galvą? Kodėl ta ir ne kita? Kur slypi atsakymai į šiuos klausimus? Dalį jų sužinosite Koučingo karavane…

clip_image002[3]

Uždegti ungelę kurti!

Režisierius Gytis Padegimas

Kiekvienas žmogus yra Kūrėjas.

Savo gyvenime mes prarandame daug dalykų. Vienas dalykas išlieka su mumis visą gyvenimą. Ir tai yra gebėjimas kurti.

Mūsų kaip koučo, vadovo ar kaip kolegos pareiga – uždegti ugnelę kurti!

clip_image010[3] clip_image012[3]

Kaip nepasiklysti tarp iliuzijos ir realybės vadovo darbe

Vaidas Levickis ir Ieva Jacob, ACC

Seminaro metu analizuosime vieną iš reikšmingiausių momentų – tikslų išsigryninimą. Darbo patirtis parodė, kaip sunku dirbti su žmonėmis, kurie susikuria iliuzijas, jos užvaldo juos, griauna gyvenimus. Taip pat suprantame ir įtampą tarp koučo noro išlikti nešališku, palaikančiu ir išreikšti atsakingą rūpestį Kliento gerbuviu.

clip_image002[5]

Vadovo žvilgsnis į save. Sveikatingumo koučingas – gilesnis savo galimybių vertinimas.

Dr. Neurochirurgas Kęstutis Skauminas

Visa tema argumentuojama ir iliustruojama gydytojo praktikoje realiai vykusiais faktais.

Tikslas – iškelti problemą: kaip visuminis (holistinis) požiūris į žmogų – sveikatingumo koučingas – gali pagerinti kliento gyvenimo ir darbo santykių kokybę. Siekiame suteikti pagalbą, kaip dirbti efektyviau, pasiekti daugiau ir tuo pat metu išlikti sveikiems ir harmoningiems.

clip_image014[3]

Kokius 3 svarbiausius dalykus turi žinoti kiekvienas vadovas – koučingo specialistas?

Aurimas Vietrinas

Trumpai prisiminsime koučingo sesijos struktūras. Kuo skiriasi pirmoji sesija nuo vėlesnių? Į kokias reikšmingas detales ir niuansus verta atkreipti dėmesį koučingo sesijos metu, kad klienas „nejučiom“ pradėtų kalbėtis pats su savimi koučerio siūlomomis kliento mini temomis, koučeriui girdint ir koučerio valdomoje laiko atkarpoje. Kaip padėti klientui „įsibėgėti“, „tęsti“ ir „laiku sustoti“ – keisti temas, valdyti pokalbio kryptį ir tempą? Kaip minimalizuoti savo „pripėdavimą“ kliento teritorijoje? Kaip užbaigti eilinę sesiją ir kaip – paskutinę?

clip_image026[3]

How do organizations monitor the impact of executive coaching?

Ben Harvey

This session will look at how organizations use executive coaching to develop their current & future leaders, and how they attempt to measure its value and impact. I will use a number of examples from the professional services environment to describe: what organizations look for when selecting executive coaches, how a typical coaching program is promoted, managed and monitored within the organization and how the value of the coaching is analyzed and measured.

clip_image028[3]

Mažos naujovės didesniems tikslams: koučingas Tele2 atveju

Povilas Petrauskas

Dažnai norime, kad kiti siektų daugiau nei mes tikimės. Bet kiek patys rodome pavyzdį aplinkiniams? Kokios yra tos vertybės, kurios išaukština asmenybę ir brandina lyderius tarp mūsų?

Kiekvienas vadovavimo stilius turi savo privalumus ir trūkumus. Aptarsime, kokius vadovus laikome mokytojais sau ir ko norėtume iš jų išmokti, kas labiausiai turėtų būti tobulinama. Užsiėmimo metu aptarsime realaus darbo su darbuotojais atvejus. Realius susirinkimo pavyzdžius, jų tipus ir vedimo būdus. Aptarsime atvejus, kai darbuotojas tampa “generolu”… kai tikslas tampa daug didesnis… kai darbuotojas netiki savo tikslais… kai vyksta koučingas, darbuotojui to nežinant…

Aptarsime, kiek reikia pasikeisti ir kurie pasikeitimai atneša didžiausią grąžą.

clip_image032[3] clip_image034[3]

Career Management Coaching – something for everybody

Michael Guttridge ir Terry Gregory

What do we mean by career management & career coaching?

We believe it brings benefits to the individual and also to the organization in difficult economic times when employee engagement is a challenge. Coaching for the first 100 days is a specific example of this.

What is the role of the manager?

Is there a case for external coaches?

Laikas 2010 m. lapkričio 11 d., 9 val.
Vieta Konferencijų centras CROWNE PLAZA, M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius
Kaina 225 Lt

Registracija Gitana Mačienė gitana@icf.lt +370 699 46830