MCC koučingo specialistai

Leda Turai
    Coaching Development (ir kiti)

MCC

Leda Turai

+37068793173
leda.turai@lconglobal.com

PCC koučingo specialistai

Alma Čenkuvienė
    Co-Active Training Institute CTI, Ženeva

PCC, CPCC

Alma Čenkuvienė

acenkuviene@gmail.com

    Coaching Development

PCC

Renata Misevičienė

+37062038893
renata.miseviciene@gmail.com

Povilas Petrauskas

PCC

Povilas Petrauskas

petrauskas.pro

povilas@petrauskas.pro

Lina Stankevičienė-Pietarė

PCC

Lina Stankevičienė-Pietarė

37061871733
lina@stankeviciene.lt

Paulius Ratė
    Erickson Coaching International

PCC

Paulius Ratė

+37061310618
paulius.rate@erickson.lt

Sandra Stankevičienė
    Academy of Executive Coaching (AoEC)

PCC

Sandra Stankevičienė

www.stankeviciene.com

+37061871744
sandra@stankeviciene.lt

ACC koučingo specialistai

Gerda Asipavičienė
    Erickson Coaching International

ACC

Gerda Asipavičienė

+37061184541
gerda.asip@gmail.com

Aleksandra Batuchina

ACC

Aleksandra Batuchina

aleksandra.ro@gmail.com

ACC

Ramunė Danilevičiutė

+37068251200
ramune.danileviciute@inter.ikea.com

Dr. Aistė Dromantaitė
    Leadership &Coaching School NovaTerra, Belgium

ACC

Dr. Aistė Dromantaitė

+370 650 42567
aiste.dromantaite@gmail.com

Indrė Globė

ACC

Indrė Globė

Džiuginta Gruodienė
    Coaching Development Ltd

ACC

Džiuginta Gruodienė

+37061445555
dziuginta@mentore.lt
www.mentore.lt

Dr. Rasa Katilienė

ACC

Dr. Rasa Katilienė

rasa@katiliene.eu

Danguolė Kraskauskienė

ACC

Danguolė Kraskauskienė

+37068505540
danguole@metasaugti.lt

Ala Minkevičienė

ACC

Ala Minkevičienė

37066220506
ala.minkeviciene@gmail.com

Audronė Nakrošienė
Coaching Development Ltd

ACC

Audronė Nakrošienė

+37068250535
audronenakrosiene@gmail.com

Rimas Petrauskas
    Coaching Development, JK

ACC

Rimas Petrauskas

+37068211414
rimas.petrauskas@lconglobal.com

Ričardas Pocius

ACC

Ričardas Pocius

pocius.ricardas@yahoo.com

Renata Radžiūnė
    Coaching Development Ltd

ACC

Renata Radžiūnė

www.hrguide.lt

+37068710601
renata@hrguide.lt

Božena Šukienė
    Coaching Development

ACC

Božena Šukienė

+3709980089
sukienebozena@gmail.com

Živilė Valeišienė

Baltijos koučingo centras,Gallup

ACC

Živilė Valeišienė

+37061859862
vzivile@gmail.com

Koučingo specialistai

Sonata Aaltonen

Erickson International College,Maximum Coaching Academy

Sonata Aaltonen

Domantas Alčauskas

Domantas Alčauskas

Ramutė Alechnavičiūtė

Ramutė Alechnavičiūtė

www.alechnaviciute.lt

+37068642103
ramute@workjoy.lt

Indrija Aškelovičienė

Indrija Aškelovičienė

+37068724615
indrija@gmail.com

Zoja Antuchevič

Zoja Antuchevič

Indre Baltraitytė

+37062029511
I.Baltraityte@gmail.com

Asta Blažinskienė
    Erickson Coaching International

Asta Blažinskienė

+37061469602
asta.blazinskiene@gmail.com

Loreta Buivydė

Loreta Buivydė

lbuivyde@gmail.com

Darius Bulbukas

Darius Bulbukas

darius@bulbukas.lt

Giedrė Ciemnolonskė

Giedrė Ciemnolonske

+37065265667
Giedre.ciemnolonske@gmail.com

Gintautas Čečys
    Erickson Coaching International (Rigas Koučinga Skola)

Gintautas Čečys

Nerijus Datkūnas
    Baltijos koučingo centras

Nerijus Datkūnas

+37068729855
n.datkunas@hotmail.com

Artūras Didika

Artūras Didika

arturas.didika@gmail.com

Jolanta Diskaitė

Jolanta Diskaitė

+37068613566
Jolantadiskaite@gmail.com

Evelina Dumašienė
    Baltijos koučingo centras

Evelina Dumašienė

evelinadumasiene.lt

+370 612 77017
dumasiene.evelina@gmail.com

Povilas Godliauskas

Povilas Godliauskas

www.coach.lt

info@coach.lt

Ala Guzova

Ala Guzova

+37068226980
ala.guzova.lt@gmail.com

Milana Jonikienė
    L-CON Global

Milana Jonikienė

+37068514235
milana.jonikiene@gmail.com

Vaida Jonynienė

Vaida Jonynienė

+37061744624
vaida.jonyniene@gmail.com

Rolandas Juraitis

Rolandas Juraitis

+370 698 37003
rolandas@icf.lt

Antanas Jurevičius

Antanas Jurevičius

antanas.coach@gmail.com

Loreta Kačanauskienė

Loreta Kačanauskienė

Greta Kesa

Greta Kesa

Marijus Kvilis
    Ericson Coaching International

Marijus Kvilis

koucingoklubas.lt

+37068480801

Vaiva Langė
    L-CON Global

Vaiva Langė

+37061066538
vaiva.lange@gmail.com

Jūratė Lajauskaitė
    Erickson Coaching International

Jūratė Lajauskaitė

juratelajauskaite.pro

+37061280062
jurate.lajauskaite@gmail.com

Monika Lausytė

Monika Lausytė

Daugvinas Liberis
    Baltijos koučingo centras

Daugvinas Liberis

www.daugvinas.lt

+37062719916
daugvinas.liberis@gmail.com

Eglė Lisauskaitė

Eglė Lisauskaitė

metaforineskorteles.lt

+37068660092
egle.lisauskaite@gmail.com

Darius Lomsargis
    Erickson Coaching International

Darius Lomsargis

www.entertraining.lt

+37069811611
my@entertraining.lt

Giedrė Maldutienė

Giedrė Maldutienė

giedre.maldutiene@gmail.com

Eglė Markelytė

Eglė Markelytė

emarkelyte@gmail.com

Kristina Markunaitė

Kristina Markunaitė

+37068236593
kristina.markunaite@gmail.com

Dr. Gintė Martinkėnė

Dr. Ginte Martinkėnė

+37065031817
g.martinkene@gmail.com

Janina Sabaitė Melnikovienė

Janina Sabaite Melnikovienė

+37068883182
janina.sabaite@gmail.com

Asta Mikalajūnienė

Asta Mikalajūnienė

Kęstutis Mikolajūnas

Kestutis Mikolajunas

+37067544224
kestutis@mikolajunas.com

Miroslavas Monkevičius

Miroslavas Monkevičius

miroslavas@monkevicius.lt

Artūras Pakėnas
    Baltijos koučingo centras

Artūras Pakėnas

www.kouceris.lt

+37062033990
arturas@kouceris.lt

Rita Patalavičienė
    Coaching Development Ltd

Rita Patalavičienė

+37067518114
rita.patalaviciene@gmail.com

Neringa Pažemienė

Neringa Pažemienė

+37068700986
Neringa.pazemiene@gmail.com

    Baltijos koučingo centras

Marius Pranauskas

coachinglab.lt

+37061466880
marius@pranauskas.com

Ariana Rastauskaitė

Ariana Rastauskaite

+37068663836
ariana.rastauskaite@gmail.com

Sergej Sidorov

+37068573704
sergejus.sidorov@gmail.com

Giedrė Šešelgienė

Giedrė Šešelgienė

+37068770274
giedre.seselgiene@gmail.com

Monika Šimkutė
    L-CON Global

Monika Šimkutė

+37068398096
mo.simkute@gmail.com

Baltijos koučingo centras,L-CON Global

Monika Šliupienė

www.monikasliupiene.lt

+37064698858
monika@sliupiene.lt

Darija Tonkich
    iGrow/Identiteto Institutas

Darija Tonkich

+37061621503
darija.tonkich@gmail.com

Giedrė Urmulevičiūtė
    Coaching Development Ltd

Giedrė Urmulevičiūtė

+37064737777
giedre@gie.lt

Giedrė Vaitiekūnaitė

Giedrė Vaitiekūnaitė

giedre@hrhintonline.lt

Monika Valentaitė

Monika Valentaitė

+37061594339
pokyciu.institutas@gmail.com

Agnė Zinkevičiūtė

Baltijos koučingo centras,Coaching Development,L-CON Global

Agnė Zinkevičiūtė

www.aztraining.lt

+37061019960
agne@aztraining.lt

Orinta Žvirzdinė
      • Coaching Development Ltd,

International Academy for Deep Transformation

Orinta Žvirzdinė

+37068799910
zvirzdine@gmail.com

 

Šis koučingo specialistų sąrašas yra atnaujinamas pagal ICF Global narystės informaciją (https://coachfederation.org/why-icf).

Jei randate neatitikimų, prašome informuoti el. paštu  info@icf.lt.

Koučingo specialistai pripažįsta ir laikosi

Etikos kodekso

Kaip tapti ICF Lithuania asociacijos nariu? Asociacijos ICF Lietuva nariu tampama įstojus į ICF Global. Reikalavimus rasite čia.

Asociacijos nariai nemokamai dalyvauja ICF Lietuva koučingo profesionalų susitikimuose, jiems taikomos nuolaidos į Asociacijos organizuojamus renginius. Informacija apie narius (tobulėjimas, Pro Bono veikla, kt.) talpinama ICF lietuva tinklalapyje bei socialiniuose tinkluose Facebook bei LinkedIn.